Ana Sayfa Taşköprü Sarımsağı

Saplı Sarımsak Double boy 10 kg

Saplı Sarımsak Double boy 10 kg

Alışveriş tutarınızı Bonus, World, Maximum, CardFinans, Axess ve Paraf kredi kartlarınız ile 2, 3, 6, 9 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

600 ,00 TL (KDV Dahil)
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ödeme Seçenekleri

Ödeme bilgilerinizi güvende tutuyoruz. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Saplı Sarımsak Double boy 10 kg
YÖRE:
Taşköprü, Kastamonu iline bağlı bir ilçe olup, Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü içerisinde bulunmaktadır. Merkezi bağlı olduğu il merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan bu ilçenin kenarları yüksek sıradağları ile çevrilmiş bulunmaktadır. İlçenin kuzeyinde Küre Dağları, güneyinde ise Ilgaz Dağları’nın kolları yükselmektedir. Yüksekliği 2000 metreye yaklaşan bu iki dağ sırasından kaynağını alan akarsular, Kızılırmak’ın en büyük kollarından olan Gökırmak’a katılmaktadır. Batıdan doğuya doğru bir depresyon boyunca uzanan Gökırmak, Taşköprü ilçe merkezinden geçtikten sonra Boyabat’ta Kızılırmak’la birleşmektedir. Gökırmak ve kolları tarafından taşınan alüvyonlar Taşköprü Ovası’nda birikerek buranın ülkemizin en önemli sarımsak dikim alanlarından birisi olmasına yol açmıştır.
Daha Fazla :

Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi

Tosya Sarıkılçık Pirinci 1 Kg
%5 İndirim
Tosya Sarıkılçık Pirinci 1 Kg
70,00 TL 66,50 TL
Whatsapp